Boyadan yanan saçlarımı uzatıyorum

• Konbuyu başlatan IBED
  • Başlangıç tarihi
I

IBED

Guest
:KK71: Slm kızlar..evet boyadan saçlarım yandı kısa kestirmek zorunda kaldım şimdi uzatmak için çabalıyorum belki sizede yardımcı olurum .
Boyama işini bırakma tarihim eylül 18
Saç kesim tarihim ekim 15
Saç kürüne başladığım tarih 1 Kasım
Saçlarım uzasın diye uyguladigum 1.bakım kuru maya maskesi tarifi:bir paket kuru maya maskesi süt veya su içine istediğim yağlardan veya yağsız macun kıvamında yapıyorum saçlarıma boya sürer gibi uyguluyorum. enaz iki saat bekletiyorum
2.bakımım bu bakıma...

Devamı...

A

abiliwovuma

Guest
Zealously seeking an affordable solution for managing Parkinson’s disease symptoms? Explore our cost-effective options and unlock potential savings with non prescription retin a . Discover the route to better health affordably.

Explore reliable options for heartburn with <a href="Buy Lasix - Universal Drugstore">lasix</a> . Obtain your treatment conveniently and commence your journey to relief.

I discovered the most reliable method to purchase Acticin cream for topical use is through Get Your Hands on Dapoxetine Today: Buy Without a Prescription, Online, and with No Script Needed! , offering a seamless, hassle-free experience.